Културата на Китай е напълно основана на дракона и змийската раса
Преди хилядолетия там е имало високоразвита цивилизация, вдъхновена от лемурийците и по-късно попаднала под въздействието на Шумер. Дори и днес езиците и писмото им си приличат, както и техните митове и истории.
Великата епоха на китайската култура започва около 2800 г.пр.н.е. – когато Шумерската империя е все още в пълния си разцвет. Историята на Китай разказва, че първите хора са създадени от древната богиня Ну Куа, която е полудракон-получовек.
„Цар Йи“ е много древна китайска книга, която разказва, че драконите и хората някога са живели в мир, сключвали са бракове помежду си и са се плодили.
Древните китайски императори се описват като „драконолики“ и изглеждащи подобно боговете на дракона.
Японските императори заявявали произхода си от същите тези „богове“ и древните им легенди разказват, че техните острови са били населени със същества, дошли от небесата. Джеймс Чърчуърд свързва японската раса с континента Лемурия Му.
Безброй японски легенди разказват за змии и дракони, за техните женитби с хората, вследствие на което се появява рептило-човешко потомство. Променящите формата си змийски същества можели да се превръщат в красиви мъже и жени и да съблазняват човешките воини и лидери.
Китайският Зодиак, датиран от 2500 г.пр.н.е., е изпъстрен с животни, които съществуват и днес, с изключение на едно – Дракона. Възможно ли е да са из-
брали истински, живи създания за всичките си знаци, освен за един!
Да разгледаме отново темата за рептилоидните родословия в Китай. Древните китайци вярвали, че Драко-нът е баща на Първата династия „божествени“ императори, а последвалите ги заявявали за своето право на власт, защото са произлезли от боговете-змии. Техните тронове, кораби и ложи били украсени с драконов символизъм…